Jak dodać użytkowników do projektu?

Chciałabyś zabrać się za rozliczanie pierwszego projektu, ale przerasta Cię ilość papierów? Potrzebujesz pomocy, ale nie chcesz, żeby ktoś miał dostęp do całego projektu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Dodaj swoich współpracowników do Twoich projektów i nadaj im konkretne uprawnienia. Rozprawcie się z rozliczeniami w jeden wieczór!

Jak zacząć?

Zaloguj się do panelu użytkownika danymi Twojej organizacji podanymi podczas rejestracji. 

W panelu projektowym po lewej stronie, kliknij w pole “Uprawnienia”. To miejsce w 2do2, w którym wyświetla się lista użytkowników organizacji. 

Kliknij w zielony przycisk “Dodaj użytkownika”.

Będą Ci potrzebne adresy mailowe Twoich współpracowników, z którymi chcesz pracować nad danym projektem.

Postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi przez 2do2. Jeśli chcesz, by dany użytkownik miał takie same uprawnienia jak Ty, zaznacz opcję “administrator lokalny” podczas tworzenia jego profilu. 

Jeśli proces dodawania użytkownika przebiegł pomyślnie, w rogu po prawej stronie wyświetli Ci się komunikat “użytkownik został utworzony”. Na podane adresy mailowe natychmiast wyślemy automatycznie generowane dane do logowania

Lista utworzonych kont wyświetli ci się w zakładce “lista użytkowników”, a ich dane możesz na bieżąco aktualizować korzystając z funkcji “edytuj” w polu “działania”. W każdym momencie możesz zablokować danemu współpracownikowi dostęp do projektu, korzystając z opcji “zablokuj”. Jeśli chcesz skasować dany profil, kliknij w ikonkę kosza na śmieci (“usuń”).

Jak nadać uprawnienia współpracownikom?

Jeśli chcesz nadać uprawnienia, kliknij na otwartą kłódkę w polu “Działania” i edytuj uprawnienia do projektów danego użytkownika. Uprawnienia możesz nadawać w czterech kategoriach: projekt, dokumenty, raporty i import danych. Użytkownicy mogą mieć tylko wgląd do projektu, pozwolenie jego edycji w całości lub bez dostępu do kosztorysu projektu. 

W przypadku dokumentów załączanych do projektu również istnieją trzy możliwości dostępu użytkowników – podgląd, dodawanie, edycja. Jeśli masz wątpliwości, co oznacza dane uprawnienie, najedź na nie myszką, a 2do2 wyjaśni Ci o co chodzi

Po przyznaniu wybranych uprawnień danemu użytkownikowi, kliknij “zapisz”. Teraz Twój zespół jest już gotowy do pracy w aplikacji 2do2!

Pamiętaj, że w razie wątpliwości i pytań, nasza załoga czeka na Ciebie!

Zawartość wpisu

Udostępnij!

Facebook
Twitter

Inne artykuły